dívejte, co sem se dozvěděla :-D

25. září 2007 v 8:44 |  něco o mě
Datum narození : 4.9.1991

Vibrační číslice : 6
Představuje harmonii a smysl pro umění. Lidé s touto vibrační číslicí kladou velký důraz na materiální stránku života. mají v úctě nejvyšší ideály, jsou mírumilovní a nesobečtí, a tak mají velké šance na úspěch. Šestka představuje počet barev v duze, což se váže ke kráse a k umění. Je symbolizovaná Venuší, která je spojená s láskou a uměním. Člověk s touto vibrační číslicí potřebuje pro svůj život lásku, náklonnost a uznání, což mu pomáhá rozvíjet jeho sebedůvěru. Tato vibrace mu přináší pokušení a on se nechává svést. je to člověk optimistický, s talentem na různé směry v umění.

Numerologická tabulka
3 (0)6 (0)9 (3)
2 (0)5 (0)8 (0)
1 (2)4 (1)7 (0)


Slovní vyjadřování
Dvě jedničky v mřížce - s vyjadřováním hlubších citů žádné potíže nemáte a cítíte potřebu o nich mluvit. Díváte se na situaci a problém z obou stránek, nejste tvrdohlaví, aby jste neviděli stanovisko druhého, ani tak hrdí, aby jste se nedokázali omluvit, když cítíte, že jste byli v neprávu a připadá vám přirozené, aby se stejně choval i druhý. V lásce komunikujete zcela bez zábran a vždy řeknete co se vám líbí a co vám vadí.

Intuice
Chybějící dvojka - nutnost naučit se spoléhat na vnitřní hlas, snaha ospravedlňovat své jednání, něž se učit z vlastních chyb. Neschopnost nahlédnout na věc i z jiného pohledu.

Pojmová představivost a mentální postřeh
Chybějící trojka - trpíte na neschopnost vnímat abstraktní pojmy, problémy s orientací a na neschopnost poradit si s jednoduchými logickými postupy.

Zručnost a asertivita
Jediná čtyřka v mřížce dodává stabilitu a vyvolává snahu po dokonalosti. Nejste spokojeni s tím, co děláte dokud to nebude přesně podle vašich představ. Tím trápíte sebe i ostatní, projevujete se na fyzické úrovni a jste manuálně dovední. V oblasti svého zájmu dokážete být puntičkářští a pořádní, ale naprosto vám uniká, že v mnoha dalších oblastech života máte naprostý chaos. Nedostatek sebejistoty. Materiální zabezpečení je pro vás krajně důležité a rádi stojíte oběma nohama pevně na zemi. Život vás těší daleko víc, když se můžete pohybovat v rámci uspořádané struktury nebo zaběhnuté praxe. Rozháraný způsob života vám velmi snadno může přivodit nemoc. Jako milenci jste vášniví a vroucí, a protože je čtyřka především fyzické číslo, vrhají se lidé se čtyřkou do milování aktivně a leckdy neúnavně.

Citová hloubka a vůle
Chybějící pětka - málo pohnutek a vytrvalosti k dokončení úkolu, polovičatost, důležitost plnění úkolů jeden po druhém, stanovit reálné cíle.

Láska ke kráse, k domovu a k rodině
Chybějící šestka - cítíte od rodičů chlad a nepochopení, těžko s nimi hledáte společnou řeč. Máte problémy s pamětí, potřebujete často mnemotechnické pomůcky, seznamy a postupy.

Pochopení a účast
Chybějící sedmička - velká váhavost, těžko se prosazujete a mluvíte na veřejnosti, samota vás pak velmi tíží.

Logika a intelekt
Chybějící osmička - Snažíte se nejednat podle prvního popudu a pokaždé vše pečlivě zvážit, nesnášíte mravenčí práci, máte silný smysl pro humor, ale nedokážete přijmou vtip o sobě. Nesnášíte když si vás někdo dobírá.

Analytické schopnosti
Dvě, tři a čtyři devítky v mřížce - Symbolizují vysokou úroveň inteligence a vysokou hladinu mentální energie, která postupně vzrůstá s každou další devítkou. Tuto energii je třeba odvádět jak duševně, tak fyzicky, má-li zůstat zachována zdravá rovnováha. Někteří lidé s devítkami jsou velmi výbušní, ale u většiny vnější zdání klame. Rádi shromažďujete vědomosti o všem, co vás zajímá. Máte bystré analytické myšlení a vaše schopnosti třídění poznatků dokážete dobře využít. Při výběru partnera jste znační idealisté, vidíte ho spíš takového, jakého by jste ho chtěli mít, než aby jste ho dokázali přijmout takového, jaký skutečně je. Hledání pravdy se stává vaším celoživotním cílem, budete se vždy dívat pod povrch věcí, protože nedojdete spokojenosti, dokud neobjevíte pravdu. Projevuje se u vás extrémní zaměření na filozofii nebo určitou víru.

Vodorovné plné roviny
Žádná.

Svislé plné roviny
Žádná.

Příčně plné roviny
Žádná.

Prázdné roviny
Rovina vize - 3, 5, 7
schopnost lidí vidět daleko dopředu a jít v životě za svými ideály. Tito lidé mají neuvěřitelnou emocionální sílu a odvahu. Neznají problémy s tím, co je přednější, proto u nich nikdy neexistují pochybnosti o tom jak jednat. Pro uměleckou tvorbu je tato rovina nesporným přínosem. Ve vztahu jsou nesmírně velkorysí a z tohoto důvodu je druzí tak často zneužívají.Rovina senzitivity - 2, 5, 8
tito lidé prožívají své city velmi hluboce a tím pádem jsou krajně zranitelní. Budují si kolem sebe obrannou hradbu, za níž by se mohli ukrýt. Jejich chování na veřejnosti se může projevovat různě: odměřeností, nedůtklivostí, agresivitou. A to všechno z jejich nedostatku sebedůvěry a pocitu, že jejich nitro je vystaveno napospas světu. Pokud vkládají své hluboké city do práce, dochází k pozitivnímu využiti jejich energie.

Numerologický rozbor jména Marie Greplová

Činné číslo: 1 (podstata dané bytosti, jaký je člověk uvnitř)
Jednička přináší vynalézavost a nervové napětí.


Dědičné číslo: 6 (ukazuje přínosy našich předků naší fyzické, duševní i duchovní stránce)
Šestce patří porozumění.


Intinmí číslo: 9 (vnitřních nebo skryté ideály a touhy)
Touha po uskutečnění ideálů. Pro velkou věc se dokáže obětovat. Hledá dobrodružství, obrazně i ve skutečnosti. Devítka touží naplnit svůj ideál a být ostatním užitečná.


Číslo realizace: 7
Představivost jí pomáhá uspět v neobvyklých a nezávislých oborech, a to i navzdory překážkám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucy96 lucy96 | Web | 25. září 2007 v 8:45 | Reagovat

u mna na blogu je bleskovka!!! ;)

2 lucy96 lucy96 | Web | 25. září 2007 v 9:04 | Reagovat

diplom!!!

3 Holly Holly | E-mail | Web | 26. září 2007 v 13:35 | Reagovat

AHOJ..u me je BLESKOVKA--potrebuju hlásky,bud ráda když se zapojíš...DEKUJU  :o)

KdYž neco,tak mi taky písni

4 LuFFiQ fááš trDlíí <3 LuFFiQ fááš trDlíí <3 | Web | 26. září 2007 v 15:30 | Reagovat

máš u mě cnku

5 T.e.p.u.n.k.a T.e.p.u.n.k.a | Web | 29. září 2007 v 14:05 | Reagovat

ahojík ,máš u mě diplom a  rovnou i další bleskajdu:)

6 Holly Holly | E-mail | Web | 30. září 2007 v 18:30 | Reagovat

Ahooojky Máj :o) na mém blogu je soutež o nejlepší blogííísek budu ráda když se zapojíííš dííííky♥pááá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama